Estasyon travay robotik 6 aks an asye pur pou soude aliminyòm
Deskripsyon
Pozisyonè 2 aks la ka reyalize ±180° wotasyon orizontal ak wotasyon baskile.
Wotasyon pozisyonè a kontwole pa kabinè kontwòl la ki konekte anba kabinè kontwòl robo a. Pandan pwosesis soudaj la, li ka reyalize mouvman senkronize ant robo a ak pozisyonè a.
Pozisyonè sa a apwopriye pou pyès ki bezwen soude nan plizyè ang epi li ka itilize avèk robo soude pou yon travay soude ki pi fleksib epi pou amelyore efikasite ak kalite soude.
Paramèt teknik pozisyonè a
| Modèl | JHY4030P-080 |
| Vòltaj Antre Rated | Monofaz 220V, 50/60HZ |
| Kals izolasyon motè | F |
| Tab Travay | Dyamèt 800mm (ka Customized) |
| Pwa | Anviwon 400kg |
| Chaj Maksimòm | Chaj Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (oubyen >1000kg ka pèsonalize) |
| Repetabilite | ±0.1mm |
| Pozisyon Arè | Nenpòt pozisyon |
Konpozan estasyon travay robo
| Pwodwi | Kantite |
| Robo soude 6 aks | 1 seri |
| Pozisyonè 2 aks | 1 seri |
| Sous pouvwa soude | 1 seri |
| Torch soude | 1 seri |
| Bwat kontwòl | 2 moso |
| Estasyon netwayaj flanbo | 1 seri |
| Ray lineyè robo | *m (opsyonèl) |
| Capteur lazè | 1 seri (opsyonèl) |
| Rido limyè sekirite | 1 seri (opsyonèl) |
| Kloti sekirite | *m (opsyonèl) |
Poukisa chwazi nou?
1. Nou se youn nan pakèt manifakti robo soude nan Lachin.
2. Nou pa sèlman manifakti robo men nou pwodui pozisyonè tou.
3. Plis pase 10 ane eksperyans nan pwojè entegre robotik.
Sistèm kontwòl 4.Robot la fasil pou opere epi li estab pou itilize.
5. Sistèm kontwòl robo a ka kontwole jiska 12 aks.
6. Pwodwi nou yo te vann nan plis pase 30 konte nan Azi Sidès, Azi Lwès, Ewòp, Amerik di Nò, Amerik di Sid, Ostrali, elatriye.













