Bra robotik soude 6 aks ak pozisyonè wotasyon 3 aks
Paramèt teknik pozisyonè a
| Modèl | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Vòltaj Antre Rated | Monofaz 220V, 50/60HZ |
| Kals izolasyon motè | F |
| Tab Travay | 1800X800mm / 2500X800mm (ka Customized) |
| Pwa | Anviwon 1600kg |
| Chaj Maksimòm | Chaj Axial ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (oubyen >500kg ka pèsonalize) |
| Repetabilite | ±0.1mm |
| Pozisyon Arè | Nenpòt pozisyon |
Deskripsyon
Pozisyonè 3 aks la ka vire orizontalman an antye epi de tab travay yo ka baskile epi vire pou travayè yo ka tou senpleman kanpe sou yon bò pou chaje epi dechaje materyèl la. Sa diminye travay travayè yo epi amelyore efikasite travay la anpil.
Ou ka chanje plan estasyon an selon sitiyasyon an sou teren an. Ekipman periferik ou ka chwazi yo enkli: estasyon flanbo pwòp, pozisyonè wotasyon, sistèm swiv lazè, bwat kontwòl remote, elatriye. Nou ka ofri fòmasyon teknoloji gratis.
De kalite pozisyonè soude 3 aks pou opsyon:
Foto goch: Pozisyonè soude orizontal 3 aks
Foto adwat: pozisyonè soude vètikal wotasyon 3 aks
Chwazi chay la (chay estanda 300kg/500kg/1000kg) ak gwosè tab travay la (gwosè estanda 1800*800mm oswa 2500*800mm) ki apwopriye pou pyès ou a! Nou aksepte pèsonalizasyon tou!
Materyèl
Soudi asye pur
Soudi aliminyòm
Soudi asye kabòn
Soudi tib/tiyo/plak galvanize
Soudi woule frèt
Pakè:Bwat an bwa
Tan livrezon:40 jou apre yo fin resevwa peman davans lan
FAQ
1. Ki konfigirasyon minimòm pou yon estasyon soude?
A: Yon robo ak yon tab soude. Pou pyès konplike, yon pozisyonè ka nesesè, si ou vle yon pi gwo efikasite travay, de pozisyonè se yon bon chwa.
2. Ki sa tout sistèm robo soude a gen ladan l?
A: Tout sistèm robo soude a gen ladan l bra robo a, kontwolè a, sous pouvwa soude a, pozisyonè yo, enstalasyon yo, netwayaj zam soude (flanbo), rido limyè sekirite, kloti sekirite, elatriye.
3. Èske sistèm estasyon robo a bezwen gwo egzijans pou anviwònman an?
A: Anviwònman anbyen ki apwopriye a se: 0 ~ 45 ℃, 20-80% RH (Pa gen kondansasyon).











