Pozisyonè soude reduktè RV ki gen gwo presizyon

Deskripsyon
● Pozisyonè soude a konpoze de yon inite wotasyon tab travay, yon inite ranvèse ak yon sistèm kontwòl elektrik.
● Mouvman pozisyonè a ka kontwole rapidman avèk bouton demaraj ak arè a.
● Fonksyon ekstansyon kontwòl koneksyon ak lòt ekipman.
● ak avantaj volim kontra enfòmèl ant, bèl aparans, pwa lejè ak operasyon fasil.
● Desen espesyal selon pyès kliyan an ak pwosedi soude a disponib selon demann lan
Plato tournant pozisyonè a ka fèt an won oubyen nan fòm ki anwo a.
Gwosè platin soude a ak chay aks la ka Customized.
● Ka adapte ak lòt mak robo tankou Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (kliyan yo dwe bay desen motè a, apre sa nou kite twou enstalasyon an dapre desen motè a)
Kabinè PLC yo opsyonèl.
Dyamèt pozisyonè
| Modèl | JHY4030U-120 |
| Vòltaj Antre Rated | Monofaz 220V, 50/60HZ |
| Klas Izolasyon Motè | F |
| Tab Travay | 1200 * 650mm / dyamèt 1200mm (ka Customized) |
| Pwa | Anviwon 400kg |
| Chaj Maksimòm | Chaj Axial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (oubyen >1000kg ka pèsonalize) |
| Repetabilite | ±0.1mm |
| Pozisyon Arè | Nenpòt pozisyon |
Pwodwi prensipal pozisyonè soude nou an
Pozisyonè soude 1 aks tèt-ke wotasyon tip
Pozisyonè soude vètikal wotasyon 1 aks tèt-stock
Pozisyonè soude orizontal 1 aks
Pozisyonè soude 2 aks tip P
Pozisyonè soude 2 aks tip U
Pozisyonè soude 2 aks tip L
Pozisyonè soude orizontal 3 aks
Pozisyonè soude baskile 3 aks monte-desann
Pakè: Ka an bwa
Tan livrezon: 40 jou apre peman davans lan resevwa
FAQ
K: Èske nou se yon konpayi komès oswa yon manifakti?
A: Nou se yon manifakti ki gen plis pase 10 ane eksperyans.
K: Èske ou gen pwòp robotik soude ou?
A: Wi. Nou se tou yon manifakti robotik soude.
K: Ki kote faktori ou a ye? Kijan mwen ka vizite la?
A: Faktori nou an sitiye nan vil Wuxi nan Lachin.
K: Ki jan ou ka garanti bon jan kalite pwodwi a?
A: Nou gen yon sistèm kontwòl kalite strik nan pwosesis pwodiksyon an epi nou akeyi kliyan ki vin vizite nou pou tcheke kalite pwodwi a anvan livrezon.
K: Konbyen tan peryòd garanti a dire?
A: Yon ane.






