Pozisyonè soude ki gen gwo presizyon ak sèrvo motè
Dimansyon pozisyonè

Deskripsyon
POZISYONÈ SÈVO 2 AKS
- Pozisyonè pou sistèm robo soude
-1 aks ka vire orizontalman epi lòt aks la ka baskile monte desann pou soude plizyè ang nan pyès konplèks
- Pozisyonè a itilize menm aparèy kondwi ak robo a epi li disponib ak gwo vitès, gwo presizyon, ak gwo chaj.
- Bay pi bon kalite soude
- Yo ka reyalize yon kò kontra enfòmèl ant ak yon moman, inèsi ak kapasite chaj amelyore.
Ka adapte ak lòt mak robo tankou Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Kliyan yo dwe ofri desen motè a, apre sa nou kite twou enstalasyon an ki baze sou desen motè a)
Kabinè PLC yo opsyonèl.
Dyamèt pozisyonè
| Modèl | JHY4030P-080 |
| Vòltaj Antre Rated | Monofaz 220V, 50/60HZ |
| Klas Izolasyon Motè | F |
| Tab Travay | Dyamèt 800mm (ka Customized) |
| Pwa | Anviwon 400kg |
| Chaj Maksimòm | Chaj axial ≤300kg / ≤500kg (oubyen >500kg ka pèsonalize) |
| Repetabilite | ±0.1mm |
| Pozisyon Arè | Nenpòt pozisyon |
Pakè: Ka an bwa
Tan livrezon: 40 jou apre peman davans lan resevwa
FAQ
1.Q: Èske mwen ka itilize pozisyonè ou a pou robo fanuc/abb/kuka/yaskawa mwen an?
A: Wi. Men, ou dwe ofri epi enstale motè a tèt ou.
2.Q: Èske pozisyon ou ka deplase an senkronizasyon ak robo ou a?
A: Wi.






