Pozisyonè soude wotasyon 3 aks ki efikas anpil
Dimansyon pozisyonè

Deskripsyon
● Pozisyonè 3 aks sa a konpoze de yon inite wotasyon tab travay, yon inite wotasyon orizontal ankadreman ak yon sistèm kontwòl elektrik.
● 2 tab travay sou yon sèl pozisyonè, travay jis chaje epi dechaje pyès travay la sou yon bò, travay efikas anpil amelyore ak espas konprese
● Mouvman pozisyonè a ka kontwole rapidman avèk bouton demaraj ak arè a.
● Ka adapte ak lòt mak robo tankou Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (kliyan yo dwe bay desen motè a, apre sa nou kite twou enstalasyon an dapre desen motè a)
Kabinè PLC yo opsyonèl.
Dyamèt pozisyonè
| Modèl | JHY4030S-180 |
| Vòltaj Antre Rated | Monofaz 220V, 50/60HZ |
| Klas Izolasyon Motè | F |
| Tab Travay | 1800 * 800mm (ka Customized) |
| Pwa | Anviwon 1600kg |
| Chaj Maksimòm | Chaj Axial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (oubyen >1000kg ka pèsonalize) |
| Repetabilite | ±0.1mm |
| Pozisyon Arè | Nenpòt pozisyon |
Pwodwi prensipal pozisyonè soude nou an
Pozisyonè soude 1 aks tèt-ke wotasyon tip
Pozisyonè soude vètikal wotasyon 1 aks tèt-stock
Pozisyonè soude orizontal 1 aks
Pozisyonè soude 2 aks tip P
Pozisyonè soude 2 aks tip U
Pozisyonè soude 2 aks tip L
Pozisyonè soude tip L leve 2 aks
Pozisyonè soude orizontal 3 aks
Pozisyonè soude baskile 3 aks monte-desann
Pozisyonè soude tèt-ke reglabl 2 aks
Pakè: Ka an bwa
Tan livrezon: 40 jou apre peman davans lan resevwa
FAQ
K: Èske nou se yon konpayi komès oswa yon manifakti?
A: Nou se yon manifakti ki gen plis pase 10 ane eksperyans.
K: Èske ou gen pwòp robotik soude ou?
A: Wi. Nou se tou yon manifakti robotik soude.
K: Èske yo ka mete pozisyonè a sou logo kliyan an?
A: Wi, nou ka mete pwòp logo ou sou li.
K: Ki jan ou ka garanti bon jan kalite pwodwi a?
A: Nou gen yon sistèm kontwòl kalite strik nan pwosesis pwodiksyon an epi nou akeyi kliyan ki vin vizite nou pou tcheke kalite pwodwi a anvan livrezon.
K: Konbyen tan peryòd garanti a dire?
A: Yon ane.






