estasyon travay entegre robo soude ak tiyo tank
Paramèt teknik pozisyonè a

Konpozan estasyon travay robo
1. Robo soude:
Kalite: Robo soude MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robo soude TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robo soude lazè: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozisyonè
Modèl: JHY4010T-065
Kalite: Pozisyonè tèt machin 1 aks
Paramèt teknik pozisyonè a montre jan sa a:
| Modèl | JHY4010T-065 |
| Vòltaj Antre Rated | Monofaz 220V, 50/60HZ |
| Kals izolasyon motè | F |
| Tab Travay | 650mm (ka Customized) |
| Pwa | Anviwon 400kg |
| Chaj Maksimòm | Chaj Axial ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg (oubyen >1000kg ka pèsonalize) |
| Repetabilite | ±0.1mm |
| Pozisyon Arè | Nenpòt pozisyon |
3. Sous pouvwa soude
Kalite: sous pouvwa soude 350A/500A
4. Torch soude
Kalite: flanbo refwadi ak lè, flanbo refwadi ak dlo, flanbo pouse-rale
5. Estasyon netwayaj flanbo:
Modèl: SC220A
Kalite: Netwayaj otomatik pou soude ak flanbo pneumatik
Lòt periferik estasyon travay robo
1. Robo k ap deplase ray
Modèl: JHY6050A-030
2. Capteur lazè (opsyonèl)
Fonksyon: swiv soude, pozisyonman.
3. Rido limyè sekirite (opsyonèl)
Distans pwoteksyon: 0.1-2m, 0.1-5m; wotè pwoteksyon: 140-3180mm
4. Kloti sekirite (opsyonèl)
5. Kabinè PLC (opsyonèl)
Karakteristik
1. Ajisteman elektrik pozisyon zam soude a, ekonomize tan ak efò, pratik ak rapid.
2. Ang zam soude a reglabl, li ka adapte ak yon varyete kouti soude (kouti soude bou, kouti soude ang, elatriye).
3. Zam soude a gen yon fonksyon balanse, paramèt balanse a ka kontwole, epi adaptabilite a laj.
4. Konfigire pozisyonè tèt machin nan, pozisyonè a ka baskile ang lan pou reyalize kouti soude sèk la.
5. Pozisyonè a ka fèt ak yon wou sipò reglabl, adapte pou diferan longè tiyo
6. Kontwòl semi-otomatik, ekipman fleksib ak versatile, menm ak bèl kouti soude.
7. Aks wotasyon pozisyonè a kondwi pa motè sèrvo a, vitès wotasyon an ka kontwole avèk presizyon, epi egzijans pwosesis soude yo ka egzekite avèk presizyon.
8. Fonksyon predefini paramèt soude, paramèt soude yo ka predefini nan sistèm nan oubyen paramèt soude yo anvan anrejistreman. Paramèt soude yo ka itilize dirèkteman lè w ap soude pyès ki gen menm spesifikasyon an pwochen fwa a.












