pozisyonè soude pou vire tiyo ak servo motè
Dimansyon pozisyonè

Deskripsyon
- Pozisyonè soude tiyo sa a itilize pou divès aplikasyon, soti nan bobin tiyo rive nan pozisyonman pati ki trè long tankou konpozan chasi oswa poto limyè lari.
- Pozisyonè soude yo amelyore pwodiktivite anpil lè w ap soude tiyo, aks, wou, koud ak lòt ekipman.
- Ou ka pèsonalize gwosè plato soude a ak chay aks la, mandrin ak wou sipò disponib.

- Kapab adapte ak lòt mak robo tankou – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Kliyan yo dwe bay desen motè a, apre sa nou kite twou enstalasyon an dapre desen motè a)
- Kabinè PLC yo opsyonèl.
Dyamèt pozisyonè
| Modèl | JHY4010T-050 |
| Vòltaj Antre Rated | Monofaz 220V, 50/60HZ |
| Klas Izolasyon Motè | F |
| Tab Travay | Dyamèt 500mm (ka Customized) |
| Pwa | Anviwon 400kg |
| Chaj Maksimòm | Chaj axial ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (ka Customized) |
| Repetabilite | ±0.1mm |
| Pozisyon Arè | Nenpòt pozisyon |
Aplikasyon
Pyès oto, pyès bisiklèt, pyès machin, mèb asye, nouvo enèji, estrikti asye, machin konstriksyon, ekipman kapasite fizik, elatriye.
Pakè: Ka an bwa
Tan livrezon: 40 jou apre peman davans lan resevwa
FAQ
1.Q: Kijan pou chwazi sisyonè soude ou yo?
A: Tanpri di nou pwa, dimansyon pyès ou a epi montre nou foto pozisyon soude li, apre sa n ap rekòmande w pozisyonè soude ki apwopriye a.
2.Q: Èske mwen ka itilize pozisyonè ou a pou robo fanuc/abb/kuka/yaskawa mwen an?
A: Wi. Men, ou dwe ofri epi enstale motè a tèt ou.
3.Q: Èske ou aksepte lòd Customized?
A: Wi, nou te ka desine pozisyonè a ak diferan gwosè chay ak tab travay.







