solisyon robotik soude otomatik

Ki jan ou chwazi yon estasyon travay serye?
Premyèman, di nou detay sou pyès ou a, tankou materyèl pyès la, epesè, dimansyon, pwa.
Lè sa a, di bezwen ou yo: efè soude ou vle a, anviwònman travay sekirite yo, elatriye
Apre sa, nou pale de pwosesis pwodiksyon ou an, kijan ou fè travay koupe a? Èske gen yon gwo devyasyon ant yon pati ak yon lòt?
Finalman, nou rekòmande robotik ki apwopriye, pozisyonè, ray robo, detèktè lazè, rido limyè sekirite, kloti sekirite, elatriye pou diferan aplikasyon ak espesifikasyon ki adapte ak pwosesis pwodiksyon kliyan an.
Paramèt teknik pozisyonè a
| Modèl | JHY4030U-120 |
| Vòltaj Antre Rated | Monofaz 220V, 50/60HZ |
| Kals izolasyon motè | F |
| Gwosè platin | 1200X650mm (ka Customized) |
| Pwa | Gade pwa reyèl la |
| Chaj Maksimòm | Chaj Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (oubyen >1000kg ka pèsonalize) |
| Repetabilite | ±0.1mm |
| Pozisyon Arè | Nenpòt pozisyon |
Konpozan estasyon travay robo
1. Robo soude:
Kalite: Robo soude MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robo soude TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robo soude lazè: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozisyonè
Diferan kalite: 1 aks, 2 aks, pozisyonè 3 aks, chaj itil: 300/500/1000kg oubyen Customized
3. Ray tè
Kalite: Chaj 500/1000kg, longè ≥3m pou opsyonèl.
4. Machin soude
Kalite: Machin soude 350A/500A
Karaktè: ka itilize pou asye kabòn, aliminyòm asye pur ak soude galvanize
5. Torch soude:
Kalite: 350A-500A, refwadi pa lè, refwadi pa dlo, pouse-rale
6. Estasyon netwayaj flanbo:
Kalite: Netwayaj otomatik pou soude ak flanbo pneumatik
Fonksyon: koupe fil soude, netwayaj flanbo, flite lwil oliv
7. Capteur lazè (opsyonèl)
Fonksyon: swiv soude, pozisyonman.
8. Rido limyè sekirite (opsyonèl)
Fonksyon: anjeneral enstale sou kloti sekirite a pou pwoteje moun efektivman lè yo bloke rido limyè sekirite a
9. Kloti sekirite (opsyonèl)
Fonksyon: Enstale sou periferi estasyon travay robo a pou izole ekipman an pou pwoteje sekirite pèsonèl la
Pakè: Ka an bwa
Tan livrezon: 40 jou apre peman davans lan resevwa












