Selil robo soude ak pisisyonè ak ray glisman mache
Deskripsyon
Anjeneral, longè ki pi long pou yon bra robo soude se 2000mm. Yon fwa pyès la twò gwo pou itilize yon robo 2000mm, ray tè mobil la ede pwolonje longè robo a. Kabinèt kontwòl, sous pouvwa soude ak lòt ekipman yo kapab tou fèt kanpe sou ray la.
Yon lòt bò, pozisyonè tèt-ke 1-aks la ede kenbe pyès ki long lan epi Thorne pou reyalize soude devan ak dèyè.
Paramèt teknik pozisyonè a
| Modèl | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Vòltaj Antre Rated | Monofaz 220V, 50/60HZ |
| Kals izolasyon motè | F |
| Tab Travay | 1800X800mm / 2500X800mm (ka Customized) |
| Pwa | Anviwon 600kg / Anviwon 800kg |
| Chaj Maksimòm | Chaj Axial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (oubyen >1000kg ka pèsonalize) |
| Repetabilite | ±0.1mm |
| Pozisyon Arè | Nenpòt pozisyon |
Paramèt teknik tren k ap deplase
| Modèl | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Vòltaj Antre Rated | Monofaz 220V, 50/60HZ |
| Kals izolasyon motè | F |
| Tab Travay | 500X500mm (ka Customized) |
| Pwa | Anviwon 450kg |
| Chaj Maksimòm | Chaj Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (oubyen >1000kg ka pèsonalize) |
| Repetabilite | ±0.1mm |
| Pozisyon Arè | Nenpòt pozisyon |
Pakè: Ka an bwa
Tan livrezon: 40 jou apre peman davans lan resevwa
FAQ
K: Èske mwen bezwen achte yon pozisyonè tou pou matche ak robo soude a?
Repons: Sa depann de konpleksite pyès ou yo. Si pyès ou a konplèks, ou bezwen achte yon pozisyonè ki koresponn ak robo soude a.
K: Ki enfòmasyon mwen ta dwe bay pou ou ka rekòmande yon robo ki apwopriye pou mwen?
Repons: Tanpri bay desen detaye sou pyès la, ki gen ladan materyèl la, epesè a, pozisyon soude a, dimansyon yo ak pwa pyès la.
K: Èske ou ka bay sèvis Customized pou pwodwi nou an?
Repons: Wi. Nou pral ba ou solisyon sistèm soude robotik pwofesyonèl yo selon pwodwi espesifik ou a. Ou sèlman bezwen voye nou desen detaye pwodwi ou yo ak egzijans soude ou yo, apre sa nou pral vini ak yon pwopozisyon teknik pèsonalize pou ou.
K: Èske ou ka voye enjenyè nan peyi nou an pou enstale machin nan?
Repons: Wi. Nou pral voye enjenyè nan peyi ou pou ede enstalasyon ak komisyonin, ak fòmasyon. Nenpòt pwoblèm, nou ka ofri sèvis sou entènèt tou.
K: Mwen vle konnen kalite soude pou pwodwi nou an, kisa mwen ta dwe fè?
Repons: Ou ka voye echantiyon ou yo nan faktori nou an pou fè tès soude. Apre tès soude a, n ap voye videyo soude a ak foto yo ba ou pou referans. Epitou, n ap voye echantiyon yo ba ou pou verifikasyon.












