estasyon travay soude robotik pou ti pyès
Paramèt teknik pozisyonè a
| Modèl | JHY4010U-050 |
| Vòltaj Antre Rated | Monofaz 220V, 50/60HZ |
| Kals izolasyon motè | F |
| Tab Travay | Dyamèt 500mm |
| Pwa | Gade pwa reyèl la |
| Chaj Maksimòm | Chaj axial 100kg |
| Repetabilite | ±0.1mm |
| Pozisyon Arè | Nenpòt pozisyon |
Konpozan estasyon travay robo
1. Robo soude:
Kalite: Robo soude MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robo soude TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robo soude lazè: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozisyonè
Modèl: JHY4010U-050
Kalite: pozisyonè 2 aks
3. Sous pouvwa soude
Kalite: sous pouvwa soude 350A/500A
4. Torch soude
Kalite: flanbo refwadi ak lè, flanbo refwadi ak dlo, flanbo pouse-rale
5. Estasyon netwayaj flanbo:
Modèl: SC220A
Kalite: Netwayaj otomatik pou soude ak flanbo pneumatik
Lòt periferik estasyon travay robo
1. Robo k ap deplase ray
Modèl: JHY6050A-030
2. Capteur lazè (opsyonèl)
Fonksyon: swiv soude, pozisyonman
3. Rido limyè sekirite (opsyonèl)
Distans pwoteksyon: 0.1-2m, 0.1-5m; wotè pwoteksyon: 140-3180mm
4. Kloti sekirite (opsyonèl)
5. Kabinè PLC (opsyonèl)
Materyèl soude
Soudi asye pur
Soudi aliminyòm
Soudi asye kabòn
Soudi tib/tiyo/plak galvanize
Soudi woule frèt
Aplikasyon
Pyès oto, pyès bisiklèt, pyès machin, mèb asye, nouvo enèji, estrikti asye, machin konstriksyon, ekipman kapasite fizik, elatriye.
Pakè:Bwat an bwa
Tan livrezon:40 jou apre yo fin resevwa peman davans lan
FAQ
K: Ki enfòmasyon mwen ta dwe bay pou ou ka rekòmande yon robo ki apwopriye pou mwen?
Repons: Tanpri bay desen detaye sou pyès la, ki gen ladan materyèl la, epesè a, pozisyon soude a, dimansyon yo ak pwa pyès la.
K: Èske ou ka bay sèvis Customized pou pwodwi nou an?
Repons: Wi. Nou pral ba ou solisyon sistèm soude robotik pwofesyonèl yo selon pwodwi espesifik ou a. Ou sèlman bezwen voye nou desen detaye pwodwi ou yo ak egzijans soude ou yo, apre sa nou pral vini ak yon pwopozisyon teknik pèsonalize pou ou.
K: Ki peryòd garanti a ak tan livrezon an?
Repons: Peryòd garanti a se 12 mwa. Epi tan livrezon an se nan lespas 30 jou apre ou fin resevwa depo ou a.
K: Mwen vle konnen kalite soude pou pwodwi nou an, kisa mwen ta dwe fè?
Repons: Ou ka voye echantiyon ou yo nan faktori nou an pou fè tès soude. Apre tès soude a, n ap voye videyo soude a ak foto yo ba ou pou referans. Epitou, n ap voye echantiyon yo ba ou pou verifikasyon.












